0 850 711 0 711

Kurumsal

TALEP ETTİĞİNİZ İLETİŞİM HİZMETLERİNDE, SORUNLAR YAŞAMAYIN, HER MÜŞTERİNİN İHTİYACINA YÖNELİK ORTAK ÇÖZÜMLER ÜRETEN, SÜREKLİ DEĞİŞİME AÇIK OLAN BİR ANLAYIŞLA 2004 TEN İTİBAREN YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ.

TELEKOMEXTRA 2004 yılında ilk temelleri atılmış ve telekomünikasyon sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla müşterilerinin telekominikasyon ve danışmalık hizmetlerini yapmaya devam etmektedir. Telekom sektöründeki en son gelişmeleri takip ederek kendini sürekli güncelleyen, yenileyen ve geleceğe yatırım yapmaya kesintisiz olarak devam eden şirketimiz, iletişim ihtiyaçlarınızı en hızlı ve kusursuz şekilde karşılamanız için gereken teknik altyapı ve bilgi donanımına sahiptir. Amacımız; Telekomünikasyon sektöründe uluslararası standartlarda ve kalitede müşterilerine en iyi hizmet veren lider bir firma olmaktır. 

İletişim hizmetinde; bireysel, başlangıç seviyesindeki kullanıcılardan; kurumsal, profesyonel seviyedeki taleplere kadar her seviyedeki müşterimize aynı mükemmellikteki çözümleri sunmakla birlikte, sunduğumuz çözümlerde kaliteyi, verimliliği ve ulaşılabilirliği en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız sektördeki engin deneyimimizi, pratik araçları, güçlü araştırma yeteneklerimizi ve yenilikçi düşüncemizi, uygulama hizmetlerindeki becerilerimizle birleştiriyoruz. 

Bu Amaçla Yola Çıkan TELEKOMEXTRA için vazgeçilmezler şunlardır;
Kalite, her alandaki hedefimizdir. Yenilikçilik, geleceğimizin güvencesidir. Sorumluluk iş akışlarındaki belirsizliği önler. İş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeden yolumuza devam etmek yaptığımız işin temelini oluşturur. Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek, temel prensiplerimizdendir. TELEKOMEXTRA’nın başarısının temelinde “sürekli değişim” ilkesi yatmaktadır.